O mnie

Kuchennie i domowo 

Kuchennie, bo siedzenie w kuchni nie jest dla mnie tylko przymusem! Jest to radość dla oka, kiedy wymyśla się i ogląda nowe potrawy. No i oczywiście jeszcze większa radość dla podniebienia!
Cieszę się z gotowania dla innych, szczególnie wtedy, kiedy oni są zadowoleni.

Domowo, bo kocham dom. Kocham swój rodzinny dom, bo mam z nim same przyjemne skojarzenia. A teraz mam też swój dom, NASZ dom i trzeba go wypełniać tym dobrem i zapachem! :)
 

Co Wam pokażę?

Jak sama nazwa wskazuję, chcę pokazać to, co gotuję, co najbardziej lubimy w domu zajadać. Dzisiejszy świat jest tak skonstruowany, że jesteśmy strasznie zabiegani, więc zabiegana jestem także ja.. Dlatego staram się znajdować rozwiązania na szybkie gotowanie, szczególnie ZDROWE rozwiązania. Z tym pędzącym światem wiąże się także chemiczny skład jedzenia, które spożywamy. Smutne to jest, ale starajmy się to zmienić i gotujmy sami! :)

Jest jeszcze druga strona medalu - domowo. Lubię dom, lubię sama robić ozdoby, jeśli tylko czas mi na to pozwala, lubię jeśli po prostu jest... ładnie.

A co robię w życiu? W życiu pracuję z dziećmi, uczę języka angielskiego. Dzieci potrafią naładować energią, ale potrafią także nieźle ją wyssać. Bardzo lubię to, co robię, spełniam się, jak tylko mogę. Jeśli są tutaj nauczyciele angielskiego to może uda mi się czasem coś przydatnego opublikować!

 


Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko ugotować, przystroić i wypić kawę ze mną!
Zapraszam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ślicznie dziękuję za komentarz i zapraszam po następne dobroci! :)